כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

3 פרמטרים חשובים לבחירת שולחן ישיבות

12 יולי 2021

מבין כל הפריטים החשובים והמהותיים ביותר אפשר לדבר על שולחן מנהלים שהוא למעשה שולחן משרדי שווה שכל ארגון או עסק צריכים. זה יכול להיות אירוע חברתי חשוב אבל לא רק, מאז ועד היום חלק מבחירת הריהוט הקיים במשרד היה ויישאר השולחן שמזמן אליו את אלו שמשתייכים לארגון ואת אלו שמגיעים מבחוץ ורוצים לפצוח במשא ומתן. 

אז אם הגעתם עד כאן ויש לכם עניין לשנות את נראות המשרד ולהגדיל את רף המכירות לא תאמינו מה פריט אחד מבין אין ספור רהיטים יכול להעניק גם לכם. 

זקוקים לשולחן לקיום ישיבות? במאמר שלפניכם נציג 3 פרמטרים על אודות השולחן שיסייע לכם לשנות את נראות הארגון ובו זמנית להפוך לקוחות פוטנציאליים ומזדמנים ללקוחות קבועים. 

תוכן העניינים

שולחן ישיבות – זה לא רק לצרכי כינוס ישיבות 

הפרמטר הראשון שחשוב לדבר עליו הוא במסגרת קנייה מחודשת של ריהוט משרדי ובתוכו יהיה ניתן לכלול גם שולחן ישיבות ראוי. 

כאמור, שולחן ישיבות היה ויישאר חלק משמעותי ואף קריטי בהצלחת הארגון והרמת רף הכנסותיו. יש שולחנות קטנים ויש גדולים יותר אבל המשותף לכולם זו היכולת להסתכל זה לזו בשקיפות פנים ולקבל החלטות שיועילו ויטיבו לארגון הן בהווה והן בעתיד הרחוק. 

פרמטר נוסף הוא לשאול את השאלות הנוספות כאשר השאלה העיקרית איך בוחרים שולחן ישיבות שלא רק יתאים לעיצוב הכללי? איך יודעים כי מדובר בשולחן מרווח וגדול דיה שיכול להתאים גם למפגשים גדולים יותר שלא תוכננו מראש? זכרו, מעבר לכלי הכתיבה ולמחשב יש המון דברים שחשוב לעשות לפני שבוחרים שולחן שיצדיק את השימוש שלו בסופו של דבר. 

איך בוחרים את סוג השולחן המתאים? 

הפרמטר השלישי במעמד רכישת שולחן ישיבות הוא סוג השולחן המתאים, עכשיו כשאתם כבר יודעים את התקציב השאלה היא מה בכל זאת יתאים לכם ולא יצריך אתכם לגרוע מהתקציב שאותו הקצבתם לעצמכם מראש? 

מן הסתם, כאשר בוחרים שולחן ישיבות ראוי לוודא כי הוא מתאים לכיסאות ובו זמנית לשאר מרכיבי החדר החל בארונות, פינה של קפה והמקום בו תתמקם המצגת. בגדול, אתם אמורים לייצר אווירה נעימה ובטוחה כך שגם העובדים שלכם וגם הלקוחות הפוטנציאליים ירגישו בסופו של דבר שהגיעו למקום הנכון שחי על האמירה "העובדים והלקוחות הם מעל לכל"! 

בסיכום דבר, בעת בחירת השולחן יש להתחשב בנראות הכללית, בהתאמה לשאר העיצובים בחדר והכי חשוב שיהיה נעים ונוח להתיישב אל השולחן והכיסאות יענו על הצרכים שלכם ושל האורחים ובו זמנית יתרמו לאווירה שאותה תרצו לייצר מבעוד מועד. 

רוצים לשנות את נראות הארגון? רוצים להרים את רף המכירות או לחילופין לשמור על הקיים? לא תאמינו עד כמה תרומתו של שולחן חדש ישנה את סביבת העבודה שלכם ויתרום לא מעט גם בהמשך הדרך. 

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop