כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

התאמת הריהוט לדינאמיות של העסק

25 דצמבר 2018

כאשר אדם פותח עסק חדש, הוא בדרך כלל עושה זאת על פי תכנית עסקית שכללה בין היתר מחקר מעמיק אודות השוק בו הוא מתעתד לפעול, המתחרים, המוצרים והשירותים הקיימים, קהל היעד ושלל פרמטרים חשובים אחרים. בין היתר, התכנית העסקית מכילה גם צפי להתנהלות העסק לכשייפתח ויתחיל את פעילותו. צפי זה מבוסס על אותו מחקר שוק מעמיק ועל פיו נגזרות שורות של החלטות, החל מגודל המשרד שיישכר עבור העובדים, המשך בריהוט המשרדי שבו יהיה צורך וכדומה.

אלא שלא תמיד הצפי עולה בקנה אחד עם המציאות. הדבר נכון לטוב ולרע: יש פעמים בהן העסק מצליח אפילו יותר מן המצופה ולעומתן יש מקרים בהם העסק מצליח פחות. הסיבות יכולות להיות מגוונות ורבות, תלויות בבעל העסק (כגון אי לקיחת משתנים מסוימים בחשבון בגלל טעות) או באירועים חיצוניים שאפשר לתלות במזל בלבד (כגון פשיטת רגל של מתחרה משמעותי).

תוכן העניינים

התאמת העסק למה שקורה בו בפועל

כך או כך, יש פעמים בהן בעל עסק יכול להגיע לעבודה ולהבין שהגיע הזמן לבצע שינויים שישקפו את המצב האמיתי של הדברים. בפרט, לעיתים לאחר מספר חודשים או שנים של פעילות עסקית, יש מקום לשקול חידוש ורענון של הריהוט בעסק, אשר נרכש כאמור על פי תכניות וציפיות על הנייר, ולהתאים אותו לפעילות העסקית בפועל.

ניקח לדוגמה בעל קליניקה שחשב שהעסק שלו יהיה צנוע וקטן, אבל למזלו זוכה להצלחה מעל ומעבר למצופה: יומן הפגישות שלו מלא לגמרי, ההכנסות יפות והתורים ארוכים. אם לפני שפתח את העסק הוא חשב שתספיק לו ספה אחת דו-מושבית שתוצב בחדר ההמתנה, כעת הוא מגלה שאנשים מצטופפים עליה או יוצאים להמתין בחוץ. לאותו בעל עסק יתכן שמוטב להחליף את הספה הדו-מושבית בספסל עם יותר מקומות ישיבה, ואולי אפילו להוסיף מספר כסאות לאיזור המתנה חיצוני.

ריהוט משרדי משתנה עם העסק

חשוב להדגיש שאין בדברים האלה המלצה להחליף את ריהוט משרדי בכל פעם שלקוח חדש מצטרף למאגר הלקוחות או מחליפים טונר למדפסת. לקוח אחד או שניים לא ישנו את מצבו של עסק באופן דרמטי, ממש כפי שהחלפה של טונר למדפסת SAMSUNG אל טונר למדפסת Brother mfc-l2700dw איננה באמת עניין משמעותי שיכול להשפיע על פעילות עסקית.

אבל אם מדובר בשינוי עמוק שצפוי להימשך לאורך זמן, בהחלט יש מקום לקחת בחשבון את הריהוט כפונקציה של הפעילות העסקית. הוא משפיע באופן משמעותי על הרושם הראשוני שנוצר בדעתם של לקוחות חדשים ו/או ספקים שנכנסים לעסק; הוא יכול להשפיע לחיוב או לשלילה אפילו על דעתם של העובדים בעסק (אם הוא רעוע ומתפרק המוטיבציה עלולה להיפגע, ואם הוא חדש המוטיבציה משתפרת). ואם כך, אין ספק שאם חל שינוי בפעילות העסקית, כדאי לקחת בחשבון גם שינוי של הריהוט בעסק.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop