כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

ניקיון משרדים – כך יעריכו אתכם נכון יותר

12 ספטמבר 2018

אם החלטתם לפנות לשירותיה של חברת ניקיון משרדים, אתם מפקידים לא רק את המשרד שלכם בידיה, כי אם את שמו הטוב של המשרד או החברה שלכם. אין זה משנה באיזה תחום עוסק המשרד שלכם, אבל משרד נקי ומסודר יהווה רכיב משמעותי ובסיסי בהצלחה של כל עסק. משרד שיהיה מאורגן ונקי, יקנה לעובדים מוטיבציה לעבוד במקום נעים יותר ונקי יותר. כאשר המשרד אינו נקי, יש קושי למצוא מסמכים והוא יוצר תחושה לא נעימה, מה שאף ירתיע לקוחות שמגיעים אל המשרד ויקנה רושם רע וחוסר רצינות מצד הלקוחות וגם מצד העובדים.

את ניקיון משרדים מומלץ לבצע ביום, יום, במיוחד אם מדובר על משרד גדול עם ריהוט משרדי והרבה עובדים.

יש לציין, כי לכל משרד יש סדר יום משלו ולכן, לכל מקום שמגיעה חברת הניקיון היא תהיה חייבת להתאים את עבודתה לעובדים הנמצאים במשרדים. הדבר האידיאלי ביותר, הוא להגיע ולנקות את המשרד, בשעות הבוקר המוקדמות מאוד, לפני שהעובדים מגיעים למשרד או בשעות הערב, כאשר העובדים כבר הנמצאים בביתם, המשרד ריק וניתן להשתלט על ניקיונו בקלות.

תוכן העניינים

התאימו את הציפיות שלכם מול חברת ניקיון משרדים

כאשר תיפגשו עם בעל חברת ניקיון משרדים על מנת להתחיל לקבוע לביצוע עבודת ניקיון שוטפת, יש לתאם ציפיות. כדאי כי תאמרו לבעל החברה מה אתם מצפים מתוצאות הניקיון, מה חשוב לכם שיהיה בניקיון, שאלו אם החברה מעניקה שירותים נספים כגון ניקוי חלונות בגובה, ניקוי שטיחים, ריפודים, הדברה אחת לתקופה מסוימת ואפילו פוליש. ישנן חברות שמבצעות שירותי ניקיון רבים כמו ניקוי שטחים, ניקוי ספות וכסאות שישתלמו למנהל המשרד. כדאי כי לחברת הניקיון יהיה סדר קבוע ושיהיה מי שיפקח על העבודה.

שירותים של ניקיון משרדים כוללים בין היתר: ניקיון חדרי עבודה, חדר ישיבות, ניקוי חלונות, ניקוי שירותים, מטבחון העובדים, ניקוי מקרר, פינוי פחי האשפה, ניקוי אבק ואפילו שירותי הדברה מקצועיים אחת לשנה. יש לוודא כי רמת הניקיון תהיה גבוהה ובעל המשרד יהיה שבע רצון, העובדים וכן האורחים המגיעים למשרד כגון אנשי עסקים יתרשמו מהמשרד לטובה בשל רמת הניקיון הגבוהה שבו.

למה כדאי לשים לב לפני שבוחרים חברת ניקיון אמינה?

ראשית, וודאו כי העובדים מקבלים את כל התנאים הסוציאליים ועובדי הניקיון של החברה,הם ישראלים ולא אזרחים זרים או חלילה שב"חים.  הדבר השני החשוב הינו וותק החברה, ההמלצות שקיבלתם עליה, כמות כוח האדם שהיא מחזיקה, האם החברה פועלת בעוד אזורים בארץ. לגבי המחיר, מחיר טוב הינו פרמטר חשוב, אבל הוא לא החשוב ביותר. בעצם, מחיר זול מדי יכול להעיד על דברים רבים שאינם מעודדים, כגון: החברה משלמת מעט כסף לעובדיה, או שהיא רוכשת חומרי אספקה וניקיון זולים מדי וכדומה. חומרי ניקיון לא יעילים ייראו מיד לעין ולזה יש לתת תשומת לב ולבדוק לעומק.

חברות ניקיון משרדים גדולות ומוכרות, יש להם צוות רב של עובדים עם כישורים רבים, כך שניתן יהיה להעניק למשרדים מענה מהיר לצרכיהם. כדאי כי תשימו לב לכל הדברים הללו, כך שבדרך זו תשיגו חברת ניקיון מקצועית ויעילה שתשרת נאמנה את מטרתכם.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop