כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

וילונות למשרד – שילוב של עיצוב ופרקטיות בחלל העבודה

07 מאי 2018

אם בעבר, עיצוב פנים היה נחלתם של בתים פרטיים ודירות, הרי שבשנים האחרונות אין זה המצב ועיצוב פנים הצליח למצב את עצמו כ MUST עבור כל משרד וכיום עיצוב משרדים לצד עיצוב חללים, הוא אבן הפתיחה.

בתוך כל עולם העיצוב, מצויים אלמנטים שונים אשר מצליחים להשלים את העיצוב ולייצר את הפרקטיות הנדרשת עבור חלל עסקי. אחד מאלמנטים אלו הוא הווילונות ועליהם נרצה לדבר בשורות הבאות. אז – אם אתם עומדים בפני עיצוב למשרד ורוצים לדעת איזה ריהוט למשרד כדאי לרכוש, תוהים לעצמכם האם יש צורך באותם וילונות למשרד, ובכן, הגעתם למאמר הנכון ביותר עבורכם.

תוכן העניינים

סוגי וילונות למשרד

  •  וילון גלילה: וילון זה קל להתקנה ונוח לשימוש, והוא מציע מגוון רחב של אפשרויות הצללה. וילונות גלילה מגיעים במגוון צבעים ודגמים, כך שניתן למצוא את הווילון המתאים לכל עיצוב משרד.
  • וילון ונציאני: וילון זה עשוי מקטעים קטנים של עץ או אלומיניום, שניתן לסובב כדי לשלוט בהצללה. וילונות ונציאנים נותנים מראה יוקרתי למשרד, והם נוחים לשימוש.

הופכים את חלל העבודה לפרקטי

בעלי משרדים רבים, שוכרים משרדים אשר נראו להם נכונים או שהיו מאוכלסים כבר, אך ברגע בו תורם לאכלס את המשרד ולעצב אותו, התמונה פתאום נראית אחרת והכל הופך מאוד מייאש עד הגעה למצב בו מרגישים מתוסכלים מהמשרד "השגוי" אותו הם שכרו.

בדיוק עבור בעלי משרדים אלו, קיימים מעצבי הפנים אשר יוכלו לקחת חלל ריק ולהפוך אותו למשרד היפה והנכון ביותר. את "הקסם" אותו יחולל העיצוב, יש לרפד במה שנקרא ריהוט משרדי אך לא סתם ריהוט למשרד אלא ריהוט נכון ומתאים לצרכים ולכמות האנשים אשר עתידים לעבוד במשרד.

הופכים את החלל לפרקטי

אנשים רבים, ובתוכם כמובן בעלי משרדים, אינם מבינים את כוחם של וילונות. למעשה, הצבת וילונות במשרד, יענה על מספר צרכים וללא עלויות גבוהות במסגרת עיצוב משרדים או עיצוב חללים שונים. בין צרכים אלו נמצא את היות הוילונות תופסת עיצובית נהדרת ומרשימה, מראה יוקרתי, הפרדה בין חללים שונים, הרגשת פרטיות, צמצום רעשים ועוד. למעשה, בתוך כל מה שנקרא 'ריהוט משרדי, נצליח למצב את הווילונות באחד מהמיקומים הגבוהים והחשובים ביותר.

וילונות הם אינם רק וילונות לחלונות הבית או וילונות רגילים למשרד, כיום עולם הוילונות כה מפותח עד שניתן לייצר ולעצב כל וילון, בכל צבע, מרקם, אורך, רוחב, עובי וכל מה שעולה בראשכם. ניתן לשכור שירותי עיצוב וילונות למשרד ולבקש את הוילון שיתאים לכם במדויק גם אם מדובר באותם וילונות הצללה למשרדים או וילונות אשר ישמשו כחוצץ ויעניקו פרטיות.

לסיכום

עיצוב משרדים או עיצוב חללים, הוא אקט חובה עבור כל בעל משרד המעוניין להגיע לתוצאה האופטימלית ביותר. יש לרכוש ריהוט משרדי נכון ומתאים לצרכי המשרד ולצרכי העובדים – ואסור לשכוח את הלקוחות. הפיניש הטוב ביותר וזה שיצליח להעניק את הפרקטיות ברמה הגבוהה ביותר לצד פרטיות מעוצבת, הוא וילונות למשרד (קיים מגוון רחב של וילונות למשרד הכולל גם וילונות הצללה למשרדים וכדומה). עיצוב וילונות למשרד הוא מה שיצליח להפוך את המשרד שלכם למשרד מנצח וכזה שכיף לעבוד בו או לבקר בו.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop