כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

חמישה מוצרים שחייבים בכל משרד

08 אפריל 2019

אומרים שכל בית צריך מרפסת. אנחנו אומרים, כל משרד צריך מדפסת. ושולחן. ועוד כמה דברים שבלעדיהם העסק פשוט לא יכול לתפקד. בין אם אתם נכנסים למשרד חדש וצריכים לרהט ולאבזר אותו מא' ועד ת', או שאתם רק מחדשים ומרעננים את הקיים, יש מספר פריטים שאי אפשר לוותר עליהם. הרשימה יכולה להימשך עוד ועוד, אבל הנה החמישייה הפותחת.

הלב הפועם של המשרד הוא כמובן מחשב נייח. בלעדיו, אתם יכולים לשכוח מניהול מלאי, תקשורת עם לקוחות, הנהלת חשבונות – בעצם, כל מה שהופך עסק מחלום למציאות. מחשבים נייחים מאופיינים בכוח מחשוב רב בהרבה ממרבית המחשבים הניידים בשוק, ונפח איחסון נרחב. ככל שהעסק שלכם דורש יותר משאבי מיחשוב, למשל להרצת תוכנות כבדות, כך תצטרכו מחשב עם יכולות גבוהות יותר. נקודה נוספת לטובת מחשב נייח לעומת מחשב נייד היא פסיכולוגית – עם מחשב נייח, העובדים מרגישים יותר מקובעים למקום העסק, לעומת אשליית הזמניות של מחשב נייד אותו ניתן לשאת לכל מקום.

תצטרכו כמובן מקום להניח עליו את המחשב. עמדת עבודה המאורגנת באופן חכם היא כזו המשרתת את העובדים שלכם בצורה האופטימלית. שולחן עבודה עם משטח המספיק למסך, מקלדת ועכבר, אביזרים משלימים כגון אחסון קטן, ציוד משרדי ואולי פריט אישי או שניים שיהפכו את חלל העבודה למזמין יותר. לשולחן יש לצוות כיסא איכותי וארגונומי. אל תחסכו בכסף. כיסא משרדי טוב עם תמיכה לעמוד השדרה ישרת אתכם ואת העובדים שלכם לאורך זמן וימנע בעיות רפואיות וכאבים רבים. טיפ: הקפידו להזכיר לצוות (ולעצמכם) לקום אחת לשעה ולמתוח את הידיים, הרגליים והגב, כדי לשמור על גמישות, עירנות ובריאות.

מדפסת היא פריט נוסף שחובה להחזיק בכל משרד. נכון, רוב התכתובות מתקיימות במייל, וגם קבלות והנהלת חשבונות עברו לפורמט דיגיטלי, ובכל זאת, בהרבה מקרים אין תחליף למסמכים מודפסים. תוכלו לבחור בין שני סוגים: מדפסת הזרקת דיו זולה יותר לרכישה, אבל דורשת רכישת ראשי דיו בתדירות גבוהה באופן יחסי; מדפסת לייזר יקרה יותר, אך ההשקעה מחזירה את עצמה במהירות אם אתם נוטים להדפיס בכמויות בשל התפוקה הגבוהה ומהירות ההדפסה שלה.

ומה לגבי מקום איחסון? את כל הציוד המשרדי, המסמכים והניירת שלכם תצטרכו לשמור היכנשהו. בבחירת ריהוט משרדי למשרד תצטרכו לקחת בחשבון גם את כמות וסוג הציוד לשמו נדרש האיחסון, אבל גם את המרחב הפנוי שיש לכם במשרד. במשרדים גדולים יש שטח נדל"ן רב יותר, ולכן תוכלו ליהנות מריהוט איחסון גדול – ארונות המכסים קיר שלם, או יחידות מדפים רחבות. משרדים קטנים יכולים להסתפק בארונות תלויים המשאירים שטח רצפה פנוי אותו ניתן לנצל להצבת שולחן עבודה, פינת ישיבה או עמדת קפה.

משרד מכיל אינספור פריטים ולכל פריט יש את התרומה הייחודית שלו, בין אם זה פריטים מוחשיים כמו שציינו או בין אם אלו תוכנות שהשימוש בהם מקל עלינו כמו מגוון תוכנות לניהול עסקים שהשוק מציע היום. יחד עם זאת, בכל משרד שמכיל את חמשת המוצרים שציינו במאמר יש מקסימום תפוקה במינימום תשואה.

זכרו: המשרד שלכם נועד לשרת אתכם בצורה האופטימלית, כדי שתוכלו לבצע את העבודה ביעילות. השקיעו מחשבה בתכנון השטח וברכישת המוצרים המתאימים שיספקו את כל צרכיכם.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop