כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

דלפק הקבלה – כרטיס הביקור של העסק שלך

09 יוני 2021

ההזדמנות של כל בית עסק מתחילה ונגמרת בוויזואליות שהוא משדר ולכן, אם כבר בחרת שולחן ישיבות עגול או כל ריהוט משרדי אחר מה שנשאר לבחור זה את "כרטיס הביקור של המשרד שלך". 

לא מבין/ה במה מדובר? רף המכירות שלך, הלקוחות הקיימים והנוספים שלך כולם תלויים בעיצוב המשרד וכמה תשקיע/י בזה. 

מעוניין/ת לבחור דלפק קבלה מושלם עם נוכחות אבל הכי חשוב עם יכולת למכור את היוקרה של המוצר או השירות שלך ללא מאמץ? הנה כל מה שהנך צריך/ה לדעת על דלפק איכותי שנראה מושלם ונותן את התוצאה העסקית שאליה את/ה שואף/ת. 

תוכן העניינים

דלפק לכניסה ותרומתו לעסק שלך 

הכלל הראשון בעיצוב משרד ובבחירת ריהוט משרדי זה הדלפק כניסה, הדלפק מקבל את האורחים, המבקרים וכך למעשה משפר את הקשר הראשוני שנחשב קריטי ביותר ולא ניתן לוויתור. 

כמו כן, הסאבטקסט (מה שנשמע בין השורות) של דלפק זה לכוון למטרה מסוימת ולזמן רק את האנשים/ לקוחות שנכונים לך בארגון ולכן, כאשר בוחרים אותו זו בהחלט דרך לבדל את קהל היעד שלך בקלות ובצורה הנכונה ביותר. 

כמו כן, מבין מגוון תפקידיו הדלפק יודע ויכול למתג את כל מה שיש לך להציע הכי נכון שאפשר והוא מזמן שלא מסייע רק לארגונים גדולים אלא גם לבינוניים וקטנים יותר. 

יש עמדות המשמשות רק למענה טלפון, פגישות, תיוק ועבודת מזכירות אבל יש גם דלפקים פרודוקטיביים שיש ביכולתם לאפשר עבודה שוטפת ובמקביל לעבוד עם קהל והתוצאה? פרודוקטיביות על כל המשתמע מכך. 

איזה דלפק כדאי לבחור? הקשר בין הצלחת העסק לבין בחירת הדלפק 

בעת בחירת ריהוט משרדי בחירת הדלפק תושפע מכמה פרמטרים והם הרצון להראות מרשים ובו זמנית לאפשר עבודה תקינה. אז מה כדאי לבחור? אם חושבים על כך, דלפק גבוה הוא מרשים וקלאסי יותר. 

מחד גיסא, הדלפק הגבוה יוצר סוג של ריחוק מהלקוחות כך שמי שיושב מאחוריו יכול לעבוד באין מפריע ועם מקסימום פרטיות. 

מאידך גיסא, דלפק גבוה יעשה את העבודה, הוא בהחלט ישמור על מקסימום פרטיות אבל מצד שני ישלול את קשר העין שכל כך נדרש כדי לשמור על לקוחות קיימים או לזמן לקוחות חדשים. 

אז מה עושים? איך בכל זאת שומרים על קשר עין ועדיין לא מאבדים את הפרטיות? במעמד הזה הרשה/י לנו להמליץ לך על דלפק עם חזית פתוחה יותר, ידידותית כך שבאמצעות הנמכה קלה יהיה אפשר לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים והחדשים ובו זמנית לבצע את המשימות בצורה דיסקרטית ופרטית. 

לדלפק יש חלק קריטי ביותר בהתקדמות הארגון שלך ובהצלחתו ולכן אי אפשר להתעלם מבחירה של דלפק שישמש כרהיט מדהים וכן יאפשר קשר עין תקין עם הלקוחות תוך כדי שמירה על פרטיות הארגון בו זמנית. 

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop