כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

המדריך לבחירת כסאות למשרד

12 יולי 2021

משדרגים את המשרד, עוברים למיקום אחר או פותחים משהו חדש? שיהיה בשעה טובה! עכשיו לאחר השיפוץ הקל, ענייני הבירוקרטיה וההתמקמות במקום הטוב ביותר עולה השאלה, איך אתם בוחרים כסאות לחדר ישיבות מנהלים ואיזה ריהוט משרדי יטיב עם העובדים שלכם ובסופו של דבר יטיב גם לכם? 

במעמד הזה נדבר על התפוקה והפרודוקטיביות אבל בו זמנית גם על בריאות העובדים שלכם, הכול בזכות כסאות מנהלים ועובדים שאהבו וימשיכו לאהוב לפקוד את מקום העבודה ולהפיק מכך לא מעט יתרונות. 

תוכן העניינים

פרודוקטיביות ובחירת כסאות למשרד – הקשר בין כסאות לבין סביבת עבודה תקינה 

האם העובדים שלכם נעדרים ממקום העבודה לעיתים קרובות כי נתפס להם הגב, הצוואר ולאחרונה הם מספרים כי לקו בדלקת המרפק? זה בהחלט אמור לאותת לכם לשמור על העובדים היקרים שלכם ולפרגן להם באמצעות כסאות למשרד עם תוצאות לטווח הארוך! 

מאז ועד היום כסאות למשרד היו ויישארו הציוד הפרטני ביותר שיהיה אחראי על בריאות הגוף והנפש של העובדים שלכם ולכן אי אפשר לפסוח על כך בפרט ברגע זה בו אתם בוחרים לשדרג את המשרד הקיים או החדש שלכם. רוצים לתת לעובדים שלכם את הטוב ביותר? אולי כדאי שתקראו על חשיבות הכיסא במקום העבודה וכיצד לבחור בו נכון. 

רוצים לגבור על מתחרים ולשמור על מוניטין גבוה? אל תשכחו להשקיע בעובדים שלכם! 

העובדים שלכם לא צריכים יותר מדי אבל כאשר אתם דואגים לנוחיותם ובוחרים להם כסאות עם תמיכה לגב התחתון, לצוואר וכל מה שמעודד יציבה נכונה, אתם עוזרים להם לשמור על עומסים תקינים בעמוד השדרה והתוצאה? הם בריאים ומרוצים ומצליחים להמשיך ולשמור לכם על השם והמוניטין בשוק רווי מתחרים. 

כאמור, מעבר לנראות ולכיסא שמזמין ישיבה חשוב מאוד לבחור לעובדים שלכם כסאות מעודדי זקיפות גם בישיבה וכך מניעה של דחיסת עמוד השדרה והחוליות. כן, גם בעבודה חשוב מאוד לאתר כסאות שיודעים לחלק את העומסים וכך לאפשר מדי פעם התמתחות תוך כדי התרווחות תמידית – הכול בזכות בחירת הכיסאות המתאימה. 

לכן הדברים שיידרש מכם להתחשב בהם בעת בחירת כסאות משרדיים מלבד התקציב זה גם התאמת הכיסא לפי הייעוד של העובד. האם מדובר בעובד או עובדים המועסקים יותר משמונה שעות עבודה? לצורך עניין זה ייבחרו כסאות שמתאימים לישיבה ממושכת יותר כך שגם בחלוף שמונה שעות לא תורגש תחושת כאב או חוסר נוחות.

יש לבחור כסאות עם מנגנון מסונכרן החל בבחירת ידיות מתכווננות ועד התאמתן לתזוזת הגב כך שלא משנה באיזו תנוחה יימצאו העובדים הכיסא כבר יתאים את עצמו לצורכיהם ויאפשר להם לשמור על סביבת עבודה בריאה ותקינה לטווח הארוך. 

בסופו של דבר העובדים יבינו שיש מי שמעריך אותם, ייקחו פחות חופשים, ירגישו פרודוקטיביים יותר ויבחרו להרבות ולהגיע למקום העבודה! כך תבינו כי עשיתם את הבחירה הטובה ביותר על כל המשתמע מכך. 

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop