כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

איך לבחור שולחן משרדי?

12 אוגוסט 2018

שולחן הוא אחד מהרהיטים  החשובים ביותר בכל  משרד. ביחידת משרדים סטנדארטית יש מספר חדרים שמשמשים בעלי תפקידים שונים. יש חדרי מנהלים, ישיבות, קבלת קהל, מזכירות ופקידות, מכירות, כספים ושכר ועוד. לאור כל זאת נשאלת השאלה איך לבחור עבורם שולחן משרדי? התשובה היא שלכל חדר כזה יש צורך להתאים את  הריהוט  המתאים, ובכלל זה, את השולחן הספציפי המתאים לפעילותם.  זה האלמנט הראשון שעל פיו יש להחליט. בנוסף לכך, יש לבחור אותו על פי פרמטרים כמו טעם, גודל, התאמה לעיצוב המשרד, מחיר ועוד.

משרד המנכ"ל הינו, לרוב מרווח ויש בו שולחן אחד גדול מאחוריו הוא יושב. אל מרכז הפלטה שלו מחובר שולחן אחד ארוך שסביבו יכולים לשבת מוזמנים רבים לישיבות ופגישות. כל היחידה מעוצבת בצורת האות טי. שולחנות בחדרי ישיבות יהיו מוארכים ויוצבו במרכז החדר, כך שסביבם יוכלו לשבת מספר רב של אורחים. בחדרי פקידות, הנהלת חשבונות ובעלי פונקציות אחרות יהיו לרוב שניים מסודרים בצורת האות ריש. כאשר מול אחד יושבת הפקידה ועל זה שלידו יונחו מכשירי עזר כמו פקס, מדפסת וכדומה. ברבים יהיו מגירות למסמכים ולפריטי משרד שונים או שידות מותאמות לאחסון.

בכל יחידות ריהוט אלו משולחן משרדי ועד דלפק קבלה יהיו התקנים מתאימים למערכות מחשבים, חורים להעברת חיווט מחשבים ועוד. הפלטות אמורות להיות גדולות דיין כדי לאפשר מרחב עבודה נוח וכדי לאפשר הנחת מגירות מסמכים, מעמדים לניירת ועטים, צגי מחשב, רמקולים, טלפונים משרדיים, מודמים לאינטרנט ופריטים אחרים שנועדו לתקשורת ולעבודת משרד רציפה. הן מגיעות בעיצובים מלבניים, אליפטיים ואחרים. שו לחן משרדי מייצרים בעיקר מעץ וממתכת. יש שעשויים משילוב של שניהם כאשר העץ משמש כפלטה העליונה ואילו הרגליים עשויים ממתכת. שני חומרים אלו משתלבים יפה מאוד אלו באלו יוצרים שילוב הרמוני נאה לעין. ניתן כמובן למצוא ריהוט כזה בצבעים שונים שהדומיננטיים בהם הם חום לגווניו. ניתן למצוא גם צבעי אפור, שחור, בורדו ועוד.

חברות המספקות ריהוט משרדי מחזיקות דגמים שונים של עמדות עבודה שמתוכן ניתן לבחור את המתאימים ביותר. כל המתקשה בבחירה יכול להיעזר במעצבי פנים שיוכלו להדריך אותו בנושאים שונים הקשורים לעיצוב המשרד, ובין  היתר, בבחירת שולחן משרדי מתאים. הם, יהיו אחראים גם על בחירת הריצוף, השטיחים, הוילונות ויתר האביזרים המתאימים למשרדים מודרניים. אנשים מבלים בעבודה כשליש מחייהם ויותר, המשרד משמש כמרכז העצבים של פעילות כל העסק ועל השולחן וסביבו נעשות פעילויות משרדיות חיוניות רבות.

אי לכך, הבחירה צריכה להתאים בצורה מוחלטת וברורה לצרכי העובדים בו. הדבר אומר, בין  היתר, התאמה בגודל, בגובה, בגודל משטח העבודה, במרחב שקיים מסביבו, במרחב שיש לכיסא המשרדי או לכסא  המנהלים ועוד. מומחי חברה המספקת ציוד זה יכולים לסייע לכל מתלבט. מומלץ להגיע אליהם לקבל ייעוץ ולבצע רכישה נבונה של שולחנות משרדיים איכותיים ונאים.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop