כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

כיצד נבחר מוביל לרהיטים

20 יוני 2017

הובלת רהיטים, על אף שנחשבת להובלה "קטנה", גם במונחים מקצועיים וגם במונחים עממיים, איננה משימה פשוטה כלל. בדרך כלל כשמדובר בהובלת רהיטים, כלי הרכב האמון על השינוע אינו גדול במיוחד, ולעיתים אף מדובר בטנדר, או טרנזיט מסוג "דוקאטו", למשל. במקרים כאלה, חשוב מאוד לראות שהרהיט עובר בבטחה ממקום מוצאו ועד לרכב, ומהרכב ליעד בצורה בטוחה ע"י המוביל. מעבר לכך, שעלינו לסמוך על המוביל שיסע בבטחה ובזהירות על מנת שלא יגרם שום נזק לרהיט. מכאן, שכאשר מדובר בהובלת ריהוט משרדי עלינו להקפיד על שני מאפיינים ולתפוס אחד מהם לפחות, ועל כן מפורט מיד.

מאפיין ראשון למציאת חברה להובלת רהיטים – החומר האנושי. כאמור, מוביל אמין ומקצועי הוא לא רק אחד שעשה הרבה הובלות בעברו, ולאו דווקא אחד בעל מיומנויות נהיגה יוצאות דופן, כמו נהגי מרוצים של פורמולה 1, אלא דווקא מוביל בעל המלצות. ומדוע עסקינן בהמלצות? חוות דעת של לקוחות קודמים היא ההוכחה לכך שהרהיטים שלהם הגיעו בבטחה ממקום אחד למקום אחר, ומעבר לכך שהם נהנו מחוויית השירות. אין זה אומר בהכרח שעלות ההובלה הייתה זולה, אין זה אומר גם שהרכב היה גדול ומפנק, אולם זה לבטח אומר שהמוביל היה בחור מהימן, אדיב, ובעל מוסר עבודה גבוה ואכפתי כלפי הלקוח ומטלטליו.

מאפיין שני – כלי רכב גדול. כאשר מדובר בשירות של הובלת רהיטים, לעיתים מגיעים מובילים בעלי כלי רכב קטנים אשר אינם בהכרח יתנו את הפתרון הטוב ביותר עבור שינוע הרהיטים שלכם. אולם, כל בעל מקצוע אשר כבר יגיע למפתן דלתכם לא ייסוב לאחור רק בגלל שיש הרבה רהיטים לשנע ורכבו אינו גדול מספיק. מבחינתו, הוא כבר לקח בחשבון מראש כאשר שוחח עמכם טלפונית שהוא הולך לצופף את הרהיטים כך שכולם ייכנסו למה שנקרא בשפה העממית "נגלה" אחת. לכן, באפשרותכם למנוע סיטואציה כזו מראש, באמצעות בירור באשר לסוג הרכב או המשאית עמה אמור להגיע המוביל. בטרם תסגרו עם חברת הובלות כזו או אחרת, בדקו את כלי הרכב העומדים לרשותה, וגם אם לטענתם רכב מסוג מסוים יכול לעשות את העבודה – השיקול יהיה כבר בידיים שלכם.

היו מכוסים. לכל מוביל, אשר ברשותנו עסק להובלות, ובפרט כשמדובר בחברת הובלות גדולה – ישנו ביטוח. אולם, לא כל ביטוח יכסה את תכולת ההובלה שלכם! ועל מנת שבמקרי קיצון, בהם ניזוקו הרהיטים דאגו כי יש למוביל ביטוח. כיצד עושים זאת? פשוט מאוד, דאגו לשאול את המוביל האם ברשותו ביטוח הנקרא "פוליסת ביטוח לסחורה בהעברה". מעבר לכך, לא די להסתפק בביטוח המוביל, אלא שמומלץ לעשות בעצמכם ביטוח הובלה דרך חברת הביטוח שלכם, ובכך להיות מכוסים כמה שניתן. דעו, רבים המקרים ובעיקר כשמדובר בהובלת קטנות שאין כל ביטוח למוביל, ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון וברצינות רבה.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop