כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

איך לעצב משרד שישאיר רושם ראשוני מעולה

05 יולי 2018

בין אם אתם עוסקים בעריכת דין, ראיית חשבון או עיצוב גרפי, המשרד שלכם הוא הרבה יותר מחלל שבו אתם מבצעים את העבודה עצמה. בפרט, כאשר לקוח פוטנציאלי מגיע אליכם בפעם הראשונה, אזי למשרד יש השפעה קריטית על הרושם הראשוני שנוצר אצל אותו לקוח. כך למשל אם הוא ייכנס למשרד הומה אדם ובו כתמי קפה על הרצפה, הרושם הראשוני שיווצר יהיה שונה לחלוטין מאשר אם ייכנס למשרד שקט ומבריק.

עיצוב המשרד הוא נושא חשוב שיש להקדיש לו תשומת לב רבה. אי אפשר פשוט ללכת לחנות, לרכוש כמה כסאות משרדיים ולתלות תמונה על הקיר. כלומר, זה בהחלט אפשרי, אבל הרבה פחות יעיל בהשוואה לעיצוב שקול אשר לוקח בחשבון את מלוא החלל, ישקף את ערכי העסק, יתאים בשפה העיצובית למותג ובעיקר יעביר ללקוח הפוטנציאלי מסר ברמה תת הכרתית שמשמעו "כדאי לך להצטרף למעגל הלקוחות שלנו".

אז איך לעצב משרד שישאיר רושם ראשוני מעולה?

להלן שלושה טיפים שיעזרו לכם ליצור רושם ראשוני חיובי ובלתי נשכח על כל מי שייכנס למשרדכם:

הרושם הראשוני נקבע בשניות הראשונות לשהייתו של הלקוח הפוטנציאלי במשרד שלכם, ולפיכך אם אתם רוצים ליצור רושם ראשוני מעולה – התרכזו בחלקים שאליהם הלקוח נכנס קודם, דהיינו איזורי הכניסה והלובי. ודאו שכל אדם שייכנס בשערי המשרד שלכם, בין אם עובד בו או מבקש לעשות בו עסקים, יראה לנגד עיניו איזור מעוצב, מטופח, מסודר ונקי. באופן לא מודע, המחשבה שתתעורר במוחו של אותו אדם תהיה "המקום הזה משקיע בנראות שלו, בעובדים שבו ובקהל הנכנס אליו. אם כך, קיים סיכוי שהמקום הזה ישקיע גם בי, כלקוח".

השקיעו מחשבה גם בבחירת הצבע השולט בחלל. בראש ובראשונה על הצבע הדומיננטי הזה להיות קשור בצבעי המותג שלכם על מנת לשמור על שפה עיצובית זהה לכל אורך חוויית הלקוח, אולם חשוב גם לזכור שצבעים מסוימים יכולים לעורר רגשות מגוונים באופן אסוציאטיבי. ניתן להשתמש בעובדה זו, למשל, על מנת להשרות תחושה של רוגע במשרד שבו שולטים גווני כחול, לעורר סקרנות בצבעי אש (אדום-כתום) או חיבור אל הטבע במשרד שבו הירוק הוא זה שבולט לעין. במילים אחרות, תכננו מראש איזה רגש ברצונכם לעורר, חברו אותו לצבע והשתמשו בחיבור הזה בחלל המשרד שלכם.

​שימרו על הניקיון! זה נשמע מובן מאליו שכדי לקבל לקוחות צריך שהמשרד יהיה נקי ומסודר, אבל קל לשכוח את זה במהלך שגרת היום. כך למשל יש לוודא שהשולחנות לא יהיו עמוסים מדי בניירת, שהפחים לא יעלו על גדותיהם ושבמשרד ישרור ריח נעים. במשרדים שבהם יש חלל המתנה מומלץ גם לבצע ניקוי ספות באופן קבוע. אגב, ניתן גם לחפש פתרונות עיצוביים שיעזרו לכם לשמור על נראות של משרד נקי – למשל הצנעת פחי זבל או יצירת שטחי אחסון שבהם ניתן לשמור ניירת.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop