כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

כיצד הופכים את המשרד לנעים וביתי?

11 פברואר 2018

המשרד שלכם הוא המקום שבו אתם וגם העובדים שלכם נמצאים בו כיותר מ 50 אחוזים משעות היום. בנוסף, למשרד שלכם מגיעים לקוחות קיימים ופוטנציאליים, ולכן חשוב שתהפכו את המשרד למקום שגם אתם, גם העובדים שלכם וגם הלקוחות שלכם ירגישו בו נעים. אבל כיצד הופכים את המשרד למקום חמים, מזמין ומשולם? כמה עצות מועילות בהמשך.

בוחרים בעיצוב נכון

כאשר אתם מתכננים את המשרד שלכם, חשוב לתכנן אותו בצורה נכונה וכזאת שתהפוך אותו לכיפי ונעים. כיום כל משרד, בין אם מדובר במשרד שנמצא בקיבוץ או במושב, לבין אם מדובר במשרד שנמצא במרכז העיר או באזור תעשייה – ניתן להפוך לנעים באמצעות ריהוט משרדי מתאים ונגיעות ייחודיות.

כדי לעצב נכון, חשוב לשאוב השראה ממגזינים עיצוב ואתרים של חנויות לריהוט משרדי, ולהבין מהו קונספט העיצוב שעמו תרצו לתכנן את המשרד.

לאחר מכן יש לפנות את המשרד מריהוט שאינו רלוונטי לעיצוב שלכם ולבחור ריהוט משרדי שיכול להקנות את המראה החמים והמזמין.

אז איזה ריהוט נחשב טוב לעיצוב במראה הביתי?

כיום ישנם שלל רהיטים מעוצבים למשרד ביניהם: כסאות ממנהלים עשויי עור או כסאות מנהלים בגוונים שונים, עוד ניתן ליהנות ממערכות ישיבה מפנקות צבעוניות ומזמינות, מעמדות עבודה מעץ מלא ובמראה הכפרי, וגם מרכישת ריהוט גן מושלם אשר באמצעותו ניתן לייצר פינות מנוחה או פנות זולה והמתנה לעובדים וללוקחות במרפסת המשרד או בחצר המשרד.

נגיעות חמימות

כאשר אתם מעצבים את המשרד שלכם הקפידו להוסיף לו נגיעות חמימות שיראו כי נעשתה חשיבה בעת עיצוב המשרד. הניחו עציצי תבלין במטבח המשרד ובפינות ההמתנה, פרסו שטיחים צבעוניים ברחבי המשרד, ומסגרו תמונות של עובדי המשרד בפעילויות גיבוש אותם תוכלו לתלות בעמדות העבודה או על גבי קירות המסדרונות.

מוצרי טקסטיל ותאורה

השתמשו במוצרי טקסטיל ותאורה נכונה לתת טאצ' ייחודי וחמים למשרד, כמו למשל כריות מפנקות שיונחו על גבי מערכות הישיבה, וילונות עשויי תחרה לבנה על דבי החלונות, כמו גם שטיחונים קטנים שפינות ההמתנה שיקנו מראה נעם ומפנק.

השקיעו במטבח

המטבח של המשרד הוא המקום בו העובדים שלכם וגם אתם אוכלים את ארוחת הבוקר והצהריים. השקיעו באביזרי מטבח חדשים ונאים, רכשו שולחן ישיבות גדול גם לאזור המטבח, והצטיידו בכיסאות נוחים עליהם יוכלו העובדים לשבת בהפסת הצהריים שלהם. בכך תוכלו לאפשר אווירה נעימה ורגועה במשרד.

עצבו בהרמוניה

כאשר אתם מעצבים את המשרד שלכם – שימו לב כי העיצוב שלכם הינו הרמוני והוא כזה שכל פריט ואלמנט בו קשור לפריט אחר. בצעו שילובי צבעים נכונים, בחרו בחומרים זהים זה לזה, וקשטו את המשרד בקישוטים תמונות ומוצרים שישלימו את האווירה. בכך תוכלו ליהנות מעיצוב מושלם!

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop