כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

תכנון ועיצוב פנים של משרד הייטק

15 יולי 2018

כמו בכל עיצוב משרד, גם בעיצוב של משרד הייטק, נרצה לשקף את אופי החברה ואת כל צוות העובדים, ולמרות זאת ישנם כמה אלמנטים בעיצוב של משרד הייטק שמבדילים עצמם מכל עיצוב משרד סטנדרטי אחר. ידוע כי חברת הייטק מכילה צוות צעיר של עובדים שמגיעים עם מרץ, חיוניות ועם הרגלי עבודה חדשניים.

כל ההתנהלות והדינמיקה בחברות הייטק הן עדכניות ומקוריות. המחשבה היא תמיד מתמקדת ב – "איך להמציא את עצמינו מחדש", זו חשיבה שמאלצת מדי יום לשרת את העובדים וכך גם המציאות המרחבית שלהן שתהווה השראה לכל אותן מחשבות ויצירתיות. במאמר להלן נספק מספר רעיונות שתוכלו בעזרתם לעצב חלל הייטקסטי בועט וחצוף.

תוכן העניינים

הגרפיקה תשלוט

כל אלמנט גרפי מעניק שפה עדכנית ומודרנית עם הסביבה הזו, כל הדפס גרפי יאפשר לצקת לתוך המשרד תכנים מקוריים ורעיונות נועזים במיוחד. אותם תוכלו להדביק על הקירות של המשרד כטפט מעניין וגם על דלתות פנים של החלל. הדפסים יכולים להתאים גם למטבחון של המשרד, על הריצוף, על רהיטים למשרד בעלי משטחי עץ או הטבעה במשטח בטון.

דלתות המשרד

עיצוב דלתות פנים המשרד צריכות להביע שקיפות. לכן מומלץ שיהיו מזכוכית כך יש תחושה שהכל גלוי, עם שיתוף פעולה ועבודת צוות מוחלטת. גם התאורה לחללי המשרד תגיע ישירות מהשמש ותחסוך בהרבה חשמל ונהווה תרומה לגלובוס. אך אם בכל זאת מעוניינים באינטימיות דלתות פנים מעוצבות בחלל המשרד ההיטיקיסטי, הן צריכות להיות בעלות אמירה שתבוא לידי ביטוי בגוונים, באיורים או בחומרי הגלם שלהן.

פינות ישיבה

ידוע כי העובדים בחברות ההייטק נשארים בעבודה עד שעות מאוחרות, לכן לא מן הנמנע לעצב את חללי המנוחה והרגיעה בעיצוב שמכניס את החוץ פנימה. פנים המשרד יהיה מרוהט במגוון של ריהוט משרדי איכותי, אך עדיין ניתן לצבוע את החללים בגוונים של תכלת שמזכירים שמיים, פינות הישיבה יכולות להיות כדוגמת ערסלים או כסאות חוף, משטחי דשא סינטטי גם תורם לתחושה של החוץ ואור טבעי שחודר פנימה מבעד לחלונות. אלו אלמנטים שיעניקו לעובד רצון לעבוד שעות נוספות בלי צורך לצאת לחלל הפתוח.

תשתית טכנולוגית חזקה ועמידה

בתוך כל פריצת הגבולות שעיצוב משרד הייטק יעדיף, חשוב שתהיה תשתית חזקה ויציבה לעבודה. משמע שכל רגע שבו יהיה צורך, יהיה חיבור מהיר לכל רשת כללית אחרת ללא בעיה. שהאינטרנט יהיה מהיר וכל מידע יהיה זמין ויסופק במהירות. תשתיות איתנות ומדויקות יאפשרו לכל מנהל חברה להתמצא ברמת העבודה של העובדים שלו להיות בפיקוח נכון על התפקוד ולהיחשף לכל תוכן שנדרש.

עיצוב משרד הייטק יהווה אתגר לכל מי שמעצב אותו מכיוון שהוא פורץ את גבולות הישן ותר אחר פתרונות אלטרנטיביים עם נחישות במחשבה מחוץ לקופסא. כל זה עם הרבה כבוד ליצירתיות של כל עובד, שזקוק לגירויים וסיפוקים תמידיים.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop