כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

התאמת תאורה למשרדכם – המדריך המלא

28 יוני 2018

כאשר מבצעים תהליך עיצוב למשרד, יש להתחשב בכל האלמנטים הנדרשים. מעבר לכך, יש גם לקחת בחשבון שלכל אלמנט יש אפקט על העובד וכמו כן גם על הלקוח. על כן, אנו רוצים לייצר אפקט שיהיה חיובי. אפקט כזה יכול לעודד צמיחה, עבודה יעילה וכמו כן להגדיל את התפוקה. אחד האלמנטים החשובים והמשמעותיים הוא אלמנט התאורה. לא מדובר רק על אלמנט דקורטיבי, אלא על אלמנט שיש לו השפעה גדולה על כל ההתנהלות של העובדים וכמו כן במידה ומקבלים לקוחות למשרד, האפקט הזה גם יוצר השפעה עליהם.

כאשר נבחר בתאורה מתאימה ונכונה, נוכל לייצר סביבת עבודה נוחה. סביבה זו תהיה עם אווירה נעימה והתאורה תוכל להתכתב באופן מושלם עם ריהוט משרדי. תאורה כוללת גופי תאורה שיהיו לא רק דקורטיביים אלא שיהיו גם עם עוצמת אור מספקת, כך שהעובדים יוכלו לעבוד בצורה נוחה ובצורה ממושכת.

תוכן העניינים

פיזור התאורה ברחבי המשרד

כאשר מתחיל תהליך התכנון של התאורה במשרד, יש לקחת בחשבון מספר דברים בהם, תחומי הפעילות שלו, אופי הפעילות, והתכנון האדריכלי שלו. במשרד כדאי להתקין תאורה עם נורות פלורסנטיות ולהן להוסיף נורות להט. העדיפות היא להימנע מתאורה כמו הלוגן, כי זוהי תאורה שיוצרת חום רב וגם צורכת המון חשמל. לכן, הבחירה הנכונה והמומלצת תהיה בתאורה מסוג פלורסנט. היא נותנת הארה רחבה, אינה מפיצה חום וכמו כן חסכונית מאוד בצריכת חשמל. אגב, נהוג לחשוב שתאורה זו מעבירה תחושה קרה ומנוכרת. על כן, אפשר להימנע מהצבע הלבן שהיא מפיצה ולהזמין תאורת פלורסנט עם אור צהוב.

מיקום גופי התאורה

חשוב לדעת היכן למקם את גופי התאורה, כך שיהיה אפשר להפיק את המקסימום הן בתחום העיצובי והן בתחום היעילות. אם במשרד קיימת נקודת אור אחת מרכזית, אז העדיפות היא להתקין גוף תאורה שהינו צמוד תקרה וארוך מסוג פלורסנט. אם רוצים לבצע שימוש בגוף תאורה תלוי, אז העדיפות להשתמש בנורות הלוגן שפונות לכיוון התקרה. על מנת להאיר את אזורי העבודה, ניתן להשתמש בגופי תאורה שולחניים או כאלה הנצמדים אל הקיר. כך כל אזור עבודה יואר בצורה טובה ומקומית.

רמות תאורה

אם מדובר על משרד הנמצא בחלל פתוח, אז ההמלצה היא להתקין מערכת שליטה מתקדמת, כך שיהיה ניתן לשלוט על רמות התאורה בכל מיני אזורים. יש להעדיף גופי תאורה חסכוניים כמו גופים מסוג LED. כמו כן, אם יש מספיק אור טבעי שנכנס למשרד, אפשר לנצל אותו ואז לחסוך בקנייה של גופי תאורה, שכן אין כמו האור הטבעי.

שורה תחתונה

אם אתם לא בטוחים כיצד לתכנן ולעצב את התאורה במשרד, מומלץ מאוד להיעזר בבעלי מקצוע שהינם אדריכלים בעלי ידע מקצועי עשיר בכל הקשור לתהליכי תכנון ועיצוב תאורה אדריכלית. אותה תאורה יכולה להתאים למשרדים ובתים פרטיים.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop