כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

ריהוט ועיצוב המשרד – נוחות, פונקציונליות ואסתטיקה

22 אוגוסט 2017

מהו האיזון הנכון בין נוחות, תפקוד ואסתטיקה בעת ריהוט ועיצוב המשרד? בדיוק כמו בעיצוב הבית, כך גם במקרה של ריהוט ועיצוב המשרד החוויה יכולה להיות מרגשת, מלהיבה ובאווירה אופטימית או חווייה מתסכלת, נמרחת ועם תוצאה שלא כולם מרוצים ממנה. אז, אמנם לא מדובר על פרוייקט כמו בניית בית, אך ישנם מספר טיפים שיכולים לעזור להגיע לתוצאה הרצויה.

תוכן העניינים

5 טיפים לאיזון נכון בעת ריהוט ועיצוב המשרד

לפני שמתחילים לעסוק בשלושת האלמנטים הללו, קודם סקרו את המצב הקיים. מהי נקודת הפתיחה בה אתם נמצאים? האם המרחב המדובר הוא חלל גדול וריק או שהמשרד קיים ודורש שיפוץ וריהוט מחדש?.מהו היקף העיצוב הרצוי ומהו התקציב הקיים? מה מספר העובדים שישהו במשרד באופן יומי והאם מתקיימת תנועת לקוחות לאורך היום?. לעתים, בתחילת הדרך, המשרד הוא יחסית קטן ומאוד פונקציונלי כך ששיח על מטבחים מעוצבים, חדרי ישיבות או פינות מנוחה אינם נושאים מדוברים כלל בתכנון ולעתים, נושאים אלו עולם מעצם התרחבות העסק והעלייה במספר העובדים שבעסק.  המיפוי הראשוני יעזור להמשך הדרך והוא יאפשר את ההתקדמות בפרוייקט מתוך שליטה והתכווננות.

תפקוד

האלמנט הראשון הוא החשוב מכל השלושה. אם הריהוט אינו פונקציונלי ומתאים לסוג עבודה עצמה, העסק ייתקל באתגרים יומיומיים שיקשו על התפקוד ויפגעו בתפוקה, ביעילות ובחווייה של יושבי המשרד. המזכירה, נציגת המכירות, הסמנכ“ל ורכזת משאבי אנוש כולם דורשים מרחב עבודה שונה זה מזה. התפקוד יבוא לידי ביטוי בארונות האחסון, בסוג השולחן והכסא בו משתמשים, במכשור החשמלי ובמיקום העובדים בתוך המרחב. הוא יכול אף לבוא לידי ביטוי באוורור, בתאורה, ובחדר השירותים. מה שחשוב לזכור כאן הוא מה צריך העובד בכדי לעבוד באופן המיטבי ביותר?

נוחות

גם אם התפקוד הוא הכי חשוב, האם זה אומר שהכסא עליו יושבים העובדים לא צריך להיות גם נוח? האם זה אומר בהכרח שצריך למקם את העובדים ישובים באותו מקום רק כדי לחסוך מקום וזמן כשיש צורך בהתייעצויות?. ביחד עם הפונקציונליות של ריהוט משרדי וסידור המרחב, חשוב לאפשר את נוחות העבודה. את הפרטיות, השקט והריכוז, את המרחב ואת הנוחות בסביבת העבודה האישית שלו. ברגע שלעובד נוח כשהוא יושב, עובד, מתבונן במחשב או מתייעץ עם קולגות, הוא יכול להתרכז בעבודה ולא באי הנוחות הפיזית והרגשית.

אסתטיקה

האלמנט האחרון כשמדברים על ריהוט ועיצוב המשרד הוא אלמנט שחשוב לנשמה. האסתטיקה באה לידי ביטוי בתמונה יפה התלוייה על הקיר, בעציצים ובצבע הקירות משתלב עם הצבע והחומר ממנו עשוי השולחן המשרדי. שילוב אסתטיקה באופן נכון, יכול להעניק תחושה דומה לטיול במכתב רמון או לאורך נחל דן שבצפון. העובדים נמצאים באותו מרחב כל כך הרבה שעות ובאופן יומיומי, שהיופי מסביב סביר שיחזק את המורל ומצב הרוח.

ישנה עבודה רבה בהחלטה על מיקום הריהוט, סוג הריהוט וייעוד החדרים השונים, אך מחשבה על שלושת האלמנטים הללו יכולה להקל על ההחלטה ולאפשר עבודה יעילה, נעימה ומספקת.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop