כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

איך לבחור שולחן משרדי

16 ספטמבר 2020

השולחן המשרדי היה מאז ומעולם הפריט חשוב ביותר בכל הנוגע לתכנון נכון ועיצובו של המשרד או של חלל העבודה.

למרות שעיצוב המשרד ואופיו של הריהוט המשרדי בו אנחנו משתמשים בעידן החדש השתנו לבלי היכר בעשור האחרון, השולחן המשרדי היה ונשאר פריט הריהוט המרכזי בסביבת העבודה שלנו, עליו אנחנו מבלים את רוב שעות העבודה ואת הזמן שלנו במשרד.

אם כן חשוב מאוד לבחור את השולחן המשרדי הנכון בהתאם לתפקיד העבודה ואופי המשימות שלה. במאמר הבא ננסה לעבור על סוגי שולחנות משרדיים השונים, שימושם, וכיצד לבחור את השולחן המשרדי המתאים ביותר לאופי ולסביבת העבודה של המשרד  או החברה שלנו.

תוכן העניינים

סוגים שונים של שולחנות משרדיים

הסוגים השונים של השולחן המשרדי ישתנו כאמור בהתאם לצרכים ולאופי של המשרד.

במשרדים 'קלאסיים' יותר, כלומר משרדים שאינם מעוצבים בסגנון פתוח המאופיין בחללי עבודה משותפים, אנחנו נמצא סוגים רבים של שולחנות משרד שונים; שולחנות למנהלים, שולחן למזכירה, שולחנות המתנה ושולחנות מחשב מכל מיני סוגים.

יש הבדל בדרך כלל באיכות ובנראות של השולחנות במשרדים הקלאסיים, ולרוב הם מייצרים תחושה היררכית בין תפקידי ההנהלה השונים לבין תפקידים זוטרים יותר. למנהלים יהיה בדרך כלל שולחן גדול ומרשים, ולמזכירה שולחן עבודה פשוט.

חללי עבודה מודרנים יותר נוטים להיות מעוצבים בצורה 'פתוחה' ונושמת יותר. ובכך מנסים להתרחק משימוש בשולחנות וריהוט משרדי מהודר ויוקרתי המבדילים בין בעלי התפקידים בחברה, ונותנים את ההרגשה ההיררכית הזאת.

ישנו כמובן גם צורך מדי פעם בחלל עם שולחן ישיבות גדול המוצב לאורכו של החדר ומיועד לישיבות צוות יומיות או עדכונים שוטפים. 

איזה שולחן משרדי יתאים לעסק שלי?

כל עסק בנוי בצורה אחרת והתפקידים השונים של העובדים בו עלול להשתנות. במשרדים וחללי עבודה מודרנים הנטייה היום היא לשים את הדגש על שולחנות מחשב למיניהם, אולם גם שולחנות המנהלים הקלאסיים עוברים בשנים האחרונות שיפורים עיצוביים, ומגיעים בעיצובים מרהיבים ופונקציונלים.

המבנה והדרך שבה המשרד שלנו מעוצב, יעזרו לנו  בדרך כלל לענות על השאלה הזאת. בחללי עבודה פתוחים נשתדל פחות להציב את  השולחנות ומערכות הישיבה הבומבסטיות המייצרות היררכיות בין העובדים, וסוגרות את החלל ואת האווירה הפתוחה שלו

 ונעדיף ללכת על קו אחיד,מאוזן ומינימליסטי יותר. במבנה המשרד הקלאסי, הבנוי מתאים תאים, נוכל להתאים כל שולחן משרדי שנרצה לפי אופי התפקיד של העובד ומקומו בחברה, הזמן שהוא מבלה במשרדו, פגישה עם לקוחות פוטנציאליים ועוד.

אם אתם מעוניינים ברכישה של ריהוט משרדי איכותי ומעודכן – הגעתם למקום הנכון. ריהוט משרדי oren היא חברה שמתמחה בהתאמה ומכירה של ריהוט משרדי על פי הצרכים הפרטיים של החברה, העסק, או המשרד שלכם.

 ריהוט משרדי ב-oren

אנחנו מבינים היטב כי אופי הריהוט שבמשרד ועיצובו משפיעים באופן ישיר על אפקטיביות ופרודוקטיביות של העסק. צרו קשר וביחד נתאים את הריהוט של המשרד שלכם של על פי האופי  והצרכים המדויקים שלו.

זיהוי נכון ועיצוב נכון של הריהוט המשרדי בסביבת העבודה יעזור למקסם את הפוטנציאל של העסק ובעלי התפקידים השונים בו. צרו קשר היום.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop