כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

עיצוב משרד בשיטת Open Space

08 יוני 2021

כשמדברים על עיצוב משרד בשיטת האופן ספייס מדברים על עיצוב מחודש של חלל המשרד באמצעות כסאות מנהלים, שולחן מנהלים לרבות כסאות משרדיים שחוברים יחד ונותנים את האפקט המושלם. 

אופן ספייס, זה בהחלט גם עיצוב בראש פתוח, עיצוב יוקרתי המעניק פתרון מושלם לאדם שלא יכול לשכור משרד גדול אבל כן רוצה לתת את תחושת המרחב באמצעות העיצוב המושלם. 

בעוד רבים וטובים רוצים להציג משרד מושלם ככרטיס ביקור שווה ביותר ואין ידם משגת כל מה שהם צריכים זה עיצוב באופן ספייס שייצר את האשליה של חלל גדול, יזמן אליו כמה שיותר לקוחות חדשים והכי חשוב ישמור על הקיימים. 

אז בעוד כולם שואפים למשרד יוקרתי ביותר ולא תמיד יכול להשיגו מגיע המהפכה של אופן ספייס ומאפשרת את הפתרון הטוב ביותר, חללי עבודה מדהימים בדיוק בתקציב שהקצבתם לעצמכם. 

תוכן העניינים

OPEN SPACE למי זה מתאים? 

"כשהחלל פתוח" אין ספק כי גם שולחן משרדי יוכל להראות מושלם, צריך רק לתכנן את זה מראש ונכון ולצד זה לבחור כסאות משרדיים נוחים ובו זמנית כאלה שיודעים להשתלב נכון עם החלל הפתוח של המשרד. 

אז למי זה מתאים באמת יכול להתאים? החלל הפתוח מקנה עיצוב של עובדים בסביבה מחושבת מראש כך שלכל אחד תהיה העמדה שלו באין מפריע והכול באמצעות שילובי מחיצות. באותה המחיצה יהיה ניתן למקם שולחן, כיסא מתאים, ציוד מתאים וכל מה שיכול לייעל את אופי העבודה של העובד. 

החללים של אופן ספייס נחשבים כיום מקובלים ביותר בחברות הייטק אבל לא רק, אופן ספייס נהוג גם במוקד טלפוני, שירות לקוחות, מכירות ועוד. בגדול, כיום כל משרד שרוצה לחסוך בעליות מיקום, חדר ושכירויות בוחר את האופן ספייס שיעניק לסביבת העבודה שלו את המראה המושלם והתוצאה שתתרום הכי הרבה לפועלו של הארגון. 

יתרונות אופן ספייס בעידן המשרד המודרני 

מעבר חסכון של השכירות, במצב הנ"ל אפשר לעבוד יחד בצורה מושלמת, לצוות כסאות משרדיים לשולחנות ללא כל בעיה וללא תחושת דוחק הכול במגבלות והאפשרויות המוצעות בסביבה הפתוחה. 

כאמור, באמצעות העיצוב הפתוח אפשר לעבוד יחד ולא רק לייצר פרודוקטיביות אלא גם להשיג יחסי אנוש טובים יותר והכרה את האנשים שבדרך כלל מפספסים כשהכול כל כך דידקטי, סגור ומופרד. 

מבין כל היתרונות, יש משהו שאי אפשר להשיג לעיתים קרובות וזו הדינמיקה בסביבת עבודה אבל כשהיא מגיעה בתכנון של אופן ספייס היא בהחלט יכולה לחבר בין אנשים ולייצר פרודוקציה או שירות טוב יותר ממה שצפיתם. 

בסיכום דבר, בעידן שבו הכול יקר ביותר עיצוב החללים הפתוחים מספק את הפתרון המושלם ובתנאי שהוא משלב ציוד משרדי שיודע להשלים את העבודה ולתת את המענה הפרודוקטיבי ביותר בסביבת עבודה מודרנית. 

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop