כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

6 טיפים לבחירת ריהוט למשרד שלכם

18 נובמבר 2018

תוכן העניינים

6 טיפים לבחירת ריהוט משרדי

לפני שנכנסים לפרויקט עיצוב המשרד ובחירת רהיטים מתאימים, כדאי שתקראו את רשימת הטיפים הבאה.

מראה המשרד והאווירה שתשרה בו הם בעלי חשיבות רבה ביצירת תדמית חיובית ומצליחה לעסק, ומהבחינה הזו לבחירת ריהוט משרדי יש השפעה מכרעת. איך תדעו לבחור את הרהיטים הנכונים? כיצד מתאימים רהיטים למשרד? איך מחליטים אילו פריטים יישארו בחוץ ועל מה לא ניתן להתפשר? לכל השאלות הללו אין תשובה ברורה אחת, הנכונה לכל סוגי העסקים והמשרדים. לכן, מומלץ להיעזר ברשימת הטיפים הבאה.

רשימת טיפים מומלצים

הטיפ הראשון בבחירת ריהוט משרדי הוא להיעזר באשת מקצוע כמו מעצבת משרדים. מעצבת מוכשרת ומומלצת ניחנה בראייה של התמונה הגדולה ויכולת להתאים בין חפצים שונים, גוונים וצורות, כדי להביא לתוצאה הרצויה. אתם אולי מוכשרים מאד בניהול המשרד, אך לעצב אותו בצורה מוצלחת ומרשימה, ולדאוג לאווירה המתאימה, אלו כישורים שונים לחלוטין המחייבים עין מקצועית.

הטיפ השני הוא לוודא שאתם רואים עין בעין עם המעצבת ושיש ביניכם כימיה. עיצוב משרד אינו מסתפק רק בבחירת רהיטים ומדובר בתהליך, שבסופו של דבר אמור להניב תוצאות שתהיו מרוצים מהן. לכן חשוב מאד לבחור במעצבת המתמחה בעיצוב משרדים, אשר התרשמתם מתיק העבודות שלה וראיתם שסגנון העיצוב תואם למה שאתם מחפשים.

הטיפ השלישי הוא לנסות לעשות חלוקה בין רהיטים פונקציונליים, היכולים לשפר את תהליכי העבודה במשרד, לבין רהיטים מעוצבים אשר יתרמו לאווירה של העובדים והלקוחות. במקרים רבים ניתן לשלב בין שני הסוגים, אך זה מצריך חשיבה ותכנון.

הטיפ הרביעי הוא לנסות להתמקד. אם בחרתם לעבוד עם מעצבת, היא תוכל להפנות אתכם לחנויות בהן תוכלו למצוא פריטי ריהוט שיתאימו למשרד וכך לחסוך לכם זמן רב. כמו כן, מומלץ לבחור מלכתחילה בחנויות המתמחות בייצור ושיווק ריהוט משרדי, הדואגות להחזיק מגוון רחב של פריטים בסגנונות עיצוב שונים. בדרך זו אתם מעלים את הסיכוי שתמצאו את כל מה שאתם צריכים במקום אחד.

הטיפ החמישי להחליט על מסגרת תקציב. קל מאד להתפזר לנוכח ההיצע הגדול והמגוון של סגנונות העיצוב, ולכן קבעו לכם סכום אותו אתם מקצים לטובת בחירת הריהוט ונסו לא לחרוג ממנו. כשאתם ניגשים לחנות הרהיטים אמרו להם מראש מהו התקציב והם יוכלו לכוון אתכם לרהיטים העומדים במסגרת זו.

הטיפ השישי הוא לנסות לרכוש את הכל מאותה החברה. כשאתם קונים כיסא מחנות אחת, שולחן מנהלים מחנות שניה ועמדות עבודה מחנות שלישית, הסיכוי שכל הרהיטים יתחברו יחד ליצירת מראה הרמוני ומרשים הוא נמוך. כמו כן, כאשר אתם עובדים מול חברה אחת, כל הרהיטים יגיעו אליכם באותו זמן ותהיה לכם כתובת אחת לפנות אליה בכל מקרה של תקלה או בעיה.

בונוס נוסף הוא שבחלק מן החברות, הזמנה של כל חבילת הריהוט, תזכה אתכם בהנחה אטרקטיבית.

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop