כסאות משרדיים

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

מערכות ריהוט

מגוון מערכות ישיבה מכל הסוגים מלבישות את החלל ומזמינות לשבת, להסב, לשהות, להזדקף, לשקוע, להתמתח, להתרווח…

אצלנו תמצאו את כל פתרונות הישיבה, לכל חלל וצורך.

image

טיפים לאבזור משרד חדש

11 מאי 2021

משרד, מעצם ההגדרה שלו, מרכז את רוב הפעילות העסקית של בעלי מקצוע ונותני שירותים שונים – עד לרמה בה המשרד הופך להיות ה"בית" האמיתי. חשוב לזכור שהאופן בו המשרד מעוצב ומאורגן ישפיע משמעותית על צורת ההתנהלות שלו, חוויית השהות ואפילו התדמית בעיני הלקוחות.

במאמר הנוכחי, נציג בפניכם כמה טיפים מועילים לאבזור משרד חדש.

תוכן העניינים

בראש תשומת הלב: השולחן המשרדי

אין ספק ש"מלך" הבלתי מעורער בכל משרד הוא הריהוט, שאמור למלא שני תפקידים במקביל: הראשון הוא פרקטי, כאשר הריהוט חייב להתאים לסוג ולהיקף העבודה במשרד, לפעולות הנעשות בו, למספר המשתמשים וכן הלאה.

שולחן משרדי מקבל חלק גדול מאוד מתשומת הלב, ובצדק גמור: צפויים לשבת עליו שעות ארוכות בכל יום ולבצע על גביו אינספור פעולות. לכן נוחות היא דרישה עיקרית, כמו במקרה של כסאות משרדיים המשלימים את התמונה. מומלץ לבחור אותם לאחר שמתנסים בהם בפועל.

מוצאים פתרון אידיאלי לישיבות

המשרד חייב לקחת בחשבון תרחיש מקובל מאוד בו קברניטי המשרד מתאספים יחדיו על מנת לקבל החלטות, לגבש אסטרטגיה וכן הלאה. שולחן ישיבות הופך לפריט חובה במצב הדברים הזה, והבחירה שלו רצוי שתיעשה על פי מספר המנהלים הצפויים לקחת חלק בישיבות. רצוי לקחת מרווח ביטחון למשתתפים נוספים, אך לא להגזים יותר מדי: שולחן ענקי עם מספר משתתפים מינימלי עלול ליצור תחושת ריקנות לא נעימה ולגזול שטח יקר מהמשרד.

בתכנון שולחן הישיבות, רצוי לחשוב תמיד על האינטרקציה בין המשתתפים. אם הצפי הוא לדיונים אותם מוביל לרוב מנהל החברה או אדם דומיננטי אחר, שולחן מלבני יכול להיות פתרון טוב. במקרים רבים אחרים, שולחן ישיבות עגול הוא בחירה מצוינת מכיוון שהוא מקל על יצירת קשר עין בין המסובים וגורם לתחושה של הדדיות ושוויון.

הפריטים הקטנים שעושים הבדל גדול

ברוב המקרים, נרצה שהמשרד המאובזר יהיה בעל אווירה חיובית ומזמינה ככל האפשר – מבלי שהדבר פוגע בתדמית המקצועית וה"רצינית" שהוא משדר, כמובן. באמצעות אביזרים ופריטי נוי, אפשר ליצור את השילוב הזה. תוכלו למצוא מגוון אקססוריז קטנים ומעוצבים היטב, שמקנים אווירה ייחודית במשרד ומשדרגים את המראה הכללי שלו. במקרים רבים נרצה לקבל תחושת חמימות ואינטימיות דרך תמונות משפחתיות של צוות המשרד, עציצים, תאורה רכה וכן הלאה.

ניתן בהחלט להעניק תשומת לב הולכת וגוברת לחללים הבולטים של המשרד, שהחשיפה אליהם היא מקסימלית. ארגון המשרד עשוי להשפיע על תדמיתו ולהפוך להיות אחד מ"כרטיסי הביקור" המובהקים שלו. בעיצוב של דלפק קבלה, למשל, מומלץ לנסות ולראות כיצד המתחם נראה מנקודת המבט של המבקר הפוטנציאלי ואיך המשרד עשוי להיות מוצג כתוצאה מכך.

הטיפ החשוב ביותר שאפשר להעניק לכם הוא לא לצאת למערכה לבד. חברות מקצועיות ומנוסות המספקות ריהוט משרדי באיכות גבוהה הן בגדר חובה, כשבחלק מהמקרים נרצה להשתמש גם במעצבים ובמומחים נוספים.

 

ייעוץ בוואטסאפ

תפריט נגישות

0
    המוצר התווסף לסל
    אין מוצרים בסל הקניות.Return to Shop